ייצור מוצרי פלסטיק

נדרשים לייצר מוצרים מפלסטיק? ייתכן שלא כדאי ולא צריך להרחיק עד לסין לאיתור מפעל למוצרי פלסטיק, ולתכנן מערך יעיל ובטוח לתפעול פס ייצור מרחוק. אך כל זה אינו בגדר הכרח וניתן בהחלט לקבל ייצור מוצרי פלסטיק כאן בארץ, על ידי יצירת קשר עם מפעל היי אימפקט. המפעל מתמחה כבר יותר משני עשורים בייצור של מוצרי פלסטיק שונים באיכות חסרת פשרות, וזאת עבור מגוון מגזרים, ענפים ולקוחות בחו"ל ובארץ.  

מפעל המתמחה בייצור פלסטיק

במפעל שלנו מתמחים בייצור חלקי פלסטיק ומוצרים מפלסטיק באיכות מעולה, באמצעות טכנולוגיות חדשניות של הזרקה ותבניות, פתרונות יצירתיים ומערכות ניהול יעילות ומתקדמות. שירותי המפעל פתוחים בפני תעשיות וענפים שונים במשק, לרבות ענף המזון, חקלאות, רפואה, בטחון, רכב, מוצרים טכניים ועוד. שירותינו מוצעים עם תהליך שלם משלבים ראשוניים של זיהוי צרכים לתכנון מוצר, דרך פיתוח תבניות ובנייתן, הרכבת מוצר ועד לאריזתו הסופית.

המפעל עצמו ששוכן באתר חדש ליד בית שמש, משתרע על פני אלף חמש מאות מ"ר, מבוסס על מערך ייצור ותשתיות חדשניים מהמובילים בעולם. כמו כן, במפעל עובדים עם מערכות בקרת איכות חכמות ומתקדמות שעומדות בדרישות תקן ISO 9001 ו- BVQI. כל זאת ועוד עם שירות יעיל ומקצועי, המחויב לרמות ביצוע מדויקות באיכות גבוהה ביותר ולעמידה בלוחות הזמנים בעקביות ולאורך זמן.

מענה נרחב למגוון צרכים

הידע, הניסיון, הכלים ושיטות העבודה שלנו באים לידי ביטוי בייצור מוצרים מפלסטיק המספקים מענה למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל, ביניהם יזמים, מפתחי מוצרים, יצואנים ומפעלים וחברות גדולות במשק. כל לקוח זוכה למענה מדויק, מתאים, ייחודי ואיכותי. בין היתר אנו מספקים מענה ללקוחות מענפים הבאים:

תעשיית רכב- ייצור ושיפור חלקים ורכיבים שונים עבור תעשיית הרכב, לרבות מערכות דלק, תושבות למערכות שונות ורכיבים למערכות מולטימדיה.

ענף המזון- המפעל מחזיק כל אישור וציוד נדרש לייצור מוצרים מפלסטיק לתעשיית המזון, עם עמידה בכל דרישות ההיגיינה ושל איכות סביבות ייצור. כך למשל, אנו מייצרים לענף זה מערכות שתייה, חלקים לבר ולמשקאות תוססים.

רפואה- ייצור חלקים עבור ציוד ומכשור רפואי לצרכים שונים, לרבות ציוד מציל חיים העומד בדרישות תקן מחמירות ביותר. מוצרים וחלקים אלו מיועדים בין היתר עבור מכשירי נשימה, סטריליזציה ותחבושות אישיות.

בטחון- אנו נושאים בהסמכה לספק מגוון רחב של מוצרים וחלקים מפלסטיק לתעשיות ביטחוניות וצבאיות.

תעופה- מערכת תאורה נלוות לחגורות ההצלה.


איכות מעל הכל

ההצלחה של מפעלנו בארץ ובחו"ל נובעת מגישה מקצועית הנשענת על מדיניות איכות חסרת פשרות, המתבטאת בין היתר בהיבטים הבאים:

שיפור איכות- חברתנו שואפת כל הזמן לשיפור איכות בכל תחומי פעילות המפעל, בין אם בייצור פלסטיק, שירות לקוחות, שיווק, אחזקה והדרכה. הגישה ניכרת בציוד ובשיטות עבודה חדשניות ומתקדמות, העומדות בדרישות תקן מחמירות ביותר.

שירות לקוחות- אנו עובדים מתוך גישה הרואה את הלקוח ככוח מניע המגדיר את צרכי השוק. ככזה הוא מהווה נדבך מרכזי בדגש על הבנה והתחשבות בצרכיו הניכרים בתרבות הארגון, הליכי ייצור, בקרת איכות וטיב שירות. כמו כן, גישה זו ניכרת במציאת פתרונות מקצועיים נאותים לכל לקוח, בהתאמה מלאה לצרכיו המיוחדים.

איכות סביבה- אנו דוגלים בגישות מתקדמות וכמה שיותר בריאות וירוקות, עם הקפדה על מחזור ושמירה על איכות הסביבה.


הזמנת מוצרי פלסטיק

להזמנת מוצרים מפלסטיק, לקביעת פגישה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם HIGH IMPACT LTD בטלפון 02-5700536 או במייל office@high-impact.co.il.


 
 
HIGH IMPACT LTD.  Har Tuv B, Industrial Zone, Beit Shemesh, Israel 9905501 |  Tel. (972) 2-5700536, Fax (972) 2-5700661
office@high-impact.co.il