יצרני פלסטיק

הרעיון שמאחורי
הנה, עולה לכם רעיון לראש. זה מוצר מהפכני שישנה את הדרך שבה אנשים משתמשים ב... (השלם/י את החסר). אבל רגע, מישהו כבר חשב על זה קודם. טוב, ממשיכים לחשוב. חושבים חושבים חושבים והנה, הנה, רק שלא יברח, הנה מתגבש רעיון למוצר מקורי לגמרי. איש לא חשב עליו קודם, ואתם בטוחים שיכולה להיות לו הצלחה מסחרית משוגעת. טוב ויפה, נתתם "בוסט" ליצירתיות שלכם. עכשיו מה? נניח שאתם רוצים להתחיל לייצר את המוצר שעליו חשבתם, איך עושים את זה? למי פונים ואיפה מתחילים?

סין? לא בטוח
לרבים מאיתנו, וכנראה בצדק, האסוציאציה הראשונה שעולה כשמדברים איתנו על ייצור היא של מפעל ענק. מפעל שממוקם לרוב, ניחשתם נכון, בסין. הרחוקה. ואתם מתחילים לחשוב לעצמכם, איך אני הולך לייצר עכשיו משהו בסין? איך אסביר להם מה אני צריך? איך אדע שלא ייגנבו את הרעיון שלי? ועוד חששות מסוגים שונים. כנראה שאפילו לא עלתה בראשכם המחשבה לחפש ייצרנים של המוצר שאתם מחפשים כאן בישראל, כחול לבן.

רובם המוחלט של המוצרים בימינו משלבים פלסטיק ברמה זו או אחרת, ואכן בארצנו הקטנטונת ניתן למצוא יצרני פלסטיק ברמה גבוהה ביותר ובעלי ניסיון של שנים רבות. ייצור פלסטיק בישראל אינו תחום חדש. ישנם מפעלי פלסטיק בישראל שאחראים על ייצור של מגוון רחב של מוצרים, החל ממיכלי ענק למים וכלה ברכיבי נשק מתקדמים. חשבו על זה, הרי בסופו של דבק פלסטיק נמצא בכל מקום כמעט, מתוקף היותו זול ועמיד גם בשימוש אינטנסיבי. זה הרי אך טבעי שמדינה שניסתה לבנות לעצמה תעשיית לואו טק ולאחר מכן תעשיית הייטק, תביא את עצמה לתחום הפלסטיק.

בלעדיו היה לנו הרבה יותר קשה להסתדר, וזה הרבה יותר נוח כשהדברים מיוצרים כאן אצלנו בבית, ולא אצל סיני באזור שאנגחאי. אם אתם מחפשים מקום שבו ניתן לייצר חלקים או מוצרים שלמים מפלסטיק, חפשו כאן. התחרות העולמית בתחום הכריחה את החברות המקומיות להציג סטנדרטים גבוהים, ולכן יכול להיות מאוד שתתפלאו לראות מה יש לארצנו הקטנטונת להציע.

רוצים להתחיל לייצר את המוצר שלכם ואיכות ומחירים נוחים בגין עבודת הייצור הם פרמטרים שחשובים לכם? זקוקים לכתובת מקצועית ומנוסה שתספק לכם את שירותי ייצור הפלסטיק, כאן, בישראל? אם כן, היי אימפקט, המתמחה בייצור רכיבי פלסטיק במסגרת תהליך ייצור מתקדם ואיכותי, היא המקום הנכון לפנות אליו. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 02-5700536
 
 
HIGH IMPACT LTD.  Har Tuv B, Industrial Zone, Beit Shemesh, Israel 9905501 |  Tel. (972) 2-5700536, Fax (972) 2-5700661
office@high-impact.co.il