כרסום פלסטיק

פס הייצור – לא כמו שחשבתם
פס ייצור הוא תהליך בעל פוטנציאל הרסני. באמת, חישבו על זה לרגע. מספיקה טעות אחת, אחת קטנה, והנזק הוא עצום. מכונת דפוס שהתבניות בה הותקנו בצורה שגויה, ייצור תבניות מתכת כאשר בתבנית המקורית יש בליטה לא מכוונת או חיתוך של משטח עם שגיאה של מילימטרים בודדים שהורסת את כל המדידה. כל כך הרבה דברים יכולים להשתבש, עד שזה פלא שהקונספט של פס ייצור עוד קיים.

למעשה, מה שמאפשר לתחום להמשיך לשגשג, הינו האיום הגדול מפני הנזק הכלכלי האדיר הכרוך בשגיאות. הפחד הזה הוא המניע העיקרי מאחורי בדיקת האיכות הקפדניות שעוברים המוצרים והמכונות המייצרות אותן. אם זה המצב בייצור של מוצר מוגמר שכבר יודעים איך הוא אמור להיראות וההקפדה היא ברמת ההעתקים, חישבו עד כמה זה חשוב ברמת הייצור של המוצר בשלב הראשוני שלו. פגם קטן וחבוי בייצור שלו יכול להוביל לייצור המוני של מוצרים פגומים, או לחילופין לגרום לכם לשוב שהמוצר שלכם לא יעיל כאשר הסיבה שהוא אינו מתפקד כמו שאתם רוצים היא שהוא פשוט לא יוצר כמו שתכננתם.

דיוק היא מילת המפתח
כאשר אתם מעוניינים לייצר מוצר חדש, שאיש לא ראה קודם, אתם לא יכולים להסתמך על מדידות של בערך, על "ככה ככה". המוצר צריך להיות מדוייק עד רמת המילימטר, בטח ובטח אם מדובר בחלק העומד להשתלב במערכת קיימת גדולה יותר כמו רכב או רובוט. ניתן להשתמש בלייזר, אבל מדובר במכשור יקר ומסובך לתפעול, מה שמשפיע בהתאם על מחירו של המוצר המוגמר. כרסום פלסטיק, היא שיטה אחרת להגיע לתוצאות כאלו. הכרסום, כמו שהוא נשמע, לא עובד על חיתוך רגיל של המשטח. לעומת זאת, הוא מגרד בשלבים את המשטח, ובכך מאפשר לכם לשלוט על עומק המגרעות והחיתוכים בפלסטיק הגולמי שאותו אתם רוצים לעצב. שיטת הכרסום, שאינה ייחודית רק לפלסטיק, נפוצה מאוד בתעשייה ורבים פונים אליה על מנת לעצב מוצר מחומרי גלם שונים כגון עץ, אלומיניום וכמובן, פלסטיק. היא משמשת רבות גם בהייטק, והיא נחשבת לחלק מתהליכי העיבוד השבבי.

זקוקים לכתובת מקצועית ומנוסה שתספק לכם שירותי ייצור פלסטיק באיכות גבוהה ללא פשרות? מענה מהיר ומקצועי חשוב לכם, כמו גם מחיר הוגן עבור השירות אם כן, היי אימפקט, המתמחה בייצור רכיבי פלסטיק במסגרת תהליך ייצור מתקדם מאד, היא המקום הנכון לפנות אליו. לסקירת מוצרי ושירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 02-5700536
 
HIGH IMPACT LTD.  Har Tuv B, Industrial Zone, Beit Shemesh, Israel 9905501 |  Tel. (972) 2-5700536, Fax (972) 2-5700661
office@high-impact.co.il