מפעל פלסטיק בדרום

ישנם הרבה מפעלי פלסטיק בדרום, מעטים מהם יכולים להציב סטנדרטים מצוינים ושירות ייחודי כמו מפעל היי אימפקט. מדובר במפעל המתמחה בייצורם של רכיבי פלסטיק לחברות וענפים שונים במשק, באמצעות טכנולוגיית הזרקות מתקדמת ואיכותית. הליך הייצור מסופק גם עם שירותי Turnkey מלאים, המתחילים בזיהוי צרכים וממשיכים לתכנון ופיתוח מוצרים, בנייתן של תבניות, ועד להרכבת המוצר ואריזתו.
 
מפעל מתקדם העובד סביב השעון
היי אימפקט הינו מפעל פלסטיק מוביל השומר על איכות הסביבה, ושוכן באזור התעשייה של בית שמש. מאז הקמתו לפני כעשרים שנה הוא מתפתח, גדל ומתקדם. לאחרונה עבר המפעל לאתר ייצור חדש, מודרני וגדול על שטח של 1,500 מ"ר, והוא ממשיך לעבוד סביב השעון 24 שעות ביממה. בהיי אימפקט מועסק צוות מקצועי, מנוסה ומיומן בשלוש משמרות, הכולל צוותי ייצור, טכנאים, ניהול ואדמיניסטרציה. מוצרי המפעל מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר בזכות מערכות ניהול בקרת איכות מתקדמות, העומדות בכל דרישות תווי התקן BVQI ו- ISO 9001. למעשה, רוב מוצרי החברה מיועדים לייצוא עבור חברות מובילות בינלאומיות מענפים ומגזרים שונים.
מפעל פלסטיק מנוסה ומוביל
היי אימפקט הוא מפעל פלסטיק בדרום שמאחוריו ניסיון רב בייצור מוצרי פלסטיק מדויקים, המיועדים לחברות רבות ומגוונות בארץ ובחו"ל, לרבות עבודות קבלנות למפעלים גדולים, ליצואנים, ליזמים ולמפתחי מוצרים. מדובר בחברות וארגונים מתחומים שונים במשק, כגון ענפי הרפואה, צבא, חקלאות, מזון, מוצרים טכניים ותעשיית הרכב. הליכי הייצור של המפעל זוכים להצלחה והערכה רבה בקרב לקוחותיו, בזכות גישת ניהול ועבודה מאורגנת ומדויקת. כך מסופקים לכל לקוח פתרונות הולמים ויצירתיים, עם מחויבות לזמינות מרבית, ולרמת שירות וביצוע גבוהה ביותר ונטולת פשרות.
 
ייצור פלסטיק לענפים שונים במשק
כאמור, היי אימפקט מייצר מוצרי פלסטיק מדויקים ומורכבים עבור לקוחות שונים בארץ ובחו"ל, בין היתר מענפי התעשייה הבאים:
  • תעשיית רכב - אנו מוכרים כיצרנים וספקים איכותיים של רכיבים ייעודיים לתעשיית הרכב.
  • ענף הרפואה - אנו מייצרים חלקי פלסטיק למכשור רפואי מציל חיים, העומד בכל דרישות התקנים המחמירות ביותר.
  • תעשייה צבאית - מפעלנו משמש כספק מוסמך עבור תעשיות צבאיות וביטחוניות, ומייצר קשת רחבה של מוצרים ייחודיים לצרכי ענף תעשייתי זה.
  • ענף המזון - יש לנו את כל האמצעים והאישורים לייצור מוצרים לענף המזון, העומדים בכל דרישות הניקיון והאיכות של סביבת הייצור.
 
הזמנת שירותים ומידע נוסף
להזמנת שירותי ייצור פלסטיק מתקדמים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו אל מפעל היי אימפקט בטלפון 02-5700536.
 
 
HIGH IMPACT LTD.  Har Tuv B, Industrial Zone, Beit Shemesh, Israel 9905501 |  Tel. (972) 2-5700536, Fax (972) 2-5700661
office@high-impact.co.il